[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Internet » Kakav sajt bi želeli da imate...? (pustite mašti na volju...)
Kakav sajt bi želeli da imate...?
Lud@kDate: Pon, 12.Sep.2022, 15:29 | Message # 1
Group: Administrators
Status: Offline
Kao što naslov teme glasi zanima me kakav bi vi sajt želeli da posedujete? 

Da li je to forum, blog ili možda nešto drugo?

Koja je tematika sajta? ( filmovi, recepti, igrice, vesti, web shop, tehnika, tračevi, lični blog itd ne mora da bude sve na 1 sajtu vec moze samo jedna tema ).

Zašto mislite da bi baš vaša ideja uspela i kakvo bi je realizovali, koje bi bile vaše ciljane grupe, kako bi dodavali sadržaj ( da li bi sami pisali ili samo kopirali s drugih sajtova )?

Imamo raznoraznih tema na forumu ali me zanima da li je iko od vas ikada razmišljao o ovome?  smile

Imajte na umu da nema glupih ideja posebno na internetu tako da se ne ustručavajte da podelite mišljenje s nama.  smile

Samo vas molim da date detaljne odgovore, a ne samo one tipa "ja mislim da bi sajt sa igricama bio extra". Ok ako to mislite recite zašto bi bio extra, šta bi to doneo novo što nema skoro svaki sajt sa igrama itd...  smile

Pokažite nam granice vaše mašte u ovom virtuelnom svetu.  biggrin

Svaki spam ( reklamiranje, muvanje, prepucavanje, podjebavanje, ismevanje itd ) će biti uklonjen bez opomene.  smile

"Uspeh je pronalaženje zadovoljstva u davanju više od onoga koliko uzimaš."

Forum » Tehnicki deo » Internet » Kakav sajt bi želeli da imate...? (pustite mašti na volju...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

uCoz